I 37 år har manuellterapeut Neelam Bhatia drevet fysikalsk institutt i Åsane. Hun har heldigvis ingen planer om å gi seg.
I 37 år har manuellterapeut Neelam Bhatia drevet fysikalsk institutt i Åsane. Hun har heldigvis ingen planer om å gi seg.
Byrådets forslag til ny skolebehovsplan har utløst sterke reaksjoner fra både foreldre og opposisjonspolitikere, som kritiserer byrådet for å prioritere økonomiske kutt fremfor barnas fremtid.
– Vi gjør det vi kan for at ulempene skal bli så små som mulig, sier praktisk tunnelforvalter Kjell Ove Landa i Statens vegvesen.
Skal bygge overføringsanlegg fra Åsane nord til Kvernevik.
Politiet fikk natt til fredag flere meldinger om sneglekjøring i Steinestøveien ved Hylkje. Til slutt rykket de ut.
Førerne av to motorsykler ble fraktet bort etter ulykke på motorveien ved Åsane terminal.
Rektor på Kyrkjekrinsen skole, Einar Skintveit våknet onsdag opp til nyheten om byrådet vil legge ned barnetrinnet på skolen hans.