09.45: Nå går det ganske greit på E18 innover mot Oslo. Fremdeles noe trafikk mellom Slependen og Sandvika, men trafikken flyter.
09.10: Nå bruker du over 25 minutter mellom Holmen og Sandvika, det betyr at det går tregt på motorveien innover mot Oslo.
Fra Sandvika løser et seg opp, og et det går veldig mye bedre videre innover.
08.49: Det står kø fra Holmen til Høvik.
08.30: Nå går det veldig sakte fra Slependen til Blommenholm på E18.
08.15: Treg trafikk mellom Slependen og Sandvika nå. Du bruker over 20 minutter på den korte strekningen.
Det er ikke meldt om spesielle hendelser på E18 innover mot Oslo.
Kjøretiden mellom Asker sentrum og Skøyen nærmer seg 50 minutter.
07.40: Nå går det veldig sakte inn mot Sandvika på E18. Kjøretiden fra Asker sentrum til Skøyen ligger på underkant at 40 minutter. Det betyr at det jevnt over ikke er så galt med trafikk på denne tiden av døgnet.
07.05: Trafikken går sakte på E18 innover mot Oslo. Det er ikke bom stopp på veien, men et jevnt sig.
06.40: Det er tett trafikk og køer gjennom Asker og frem til Høvik på E18. Kjøretiden mellom Asker sentrum og Skøyen nærmer seg 40 minutter.
Spesielt fra Asker sentrum til Holmen går det sakte.
06.10: Hei og god morgen! Tett trafikk fra Asker sentrum og frem til Holmen på E18 i Asker nå. Videre frem til Lysaker går det greit.
Kjøretiden mellom Asker sentrum og Skøyen er nærmere 30 minutter.