08.25: Trafikken er litt avtakende, men fortsatt mye kø og forsinkelser på E18 inngående fra Asker til Høvik.
08.05: Tett trafikk og kø fra Asker til Blommenholm.
Kjøreturen fra Asker til Skøyen tar nå én time.
På de lokale veiene flyter det stort sett fint, med unntak av Slemmestadveien inn til Holmen, Billingstadsletta, Vollsveien og Bærumsveien.
07.35: Mye kø på E18 inngående ved Holmen og Sandvika. Kjøreturen fra Asker til Skøyen tar nå rett i underkant av én time.
På de lokale veiene flyter det stort sett fint, med unntak av Slemmestadveien inn til Holmen, Billingstadsletta og Bærumsveien.
06.55: Nå er det tett trafikk og forsinkelser på E18 inngående fra Drengsrud til Høvik.
Kjøreturen fra Asker til Skøyen tar nå rett i underkant av 50 minutter.
Det er ikke meldt om problemer i kollektivtrafikken.
06.35: Nå tetter det seg til flere steder på E18 inngående. Både på Slependen og i Sandvika er det nå mye trafikk og forsinkelser. Fra før er det kø fra Asker til Holmen.
På de lokalene veien flyter trafikken fint, bortsett fra Slemmestadveien inn mot Holmen og Holmenkrysset, der det er noe kø.
06.20: God morgen! På E18 inngående er det allerede mye trafikk forbi Asker og til Holmen. Videre innover er trafikken økende, men det flyter foreløpig greit.
Det er ikke meldt om problemer i kollektivtrafikken.