Hvor mange kommunikasjonsrådgivere trenger Statens vegvesen? Svaret er 55, og snittlønna er 800.000 kroner.
Hvor mange kommunikasjonsrådgivere trenger Statens vegvesen? Svaret er 55, og snittlønna er 800.000 kroner.
Brødrene Elias (16), Marius (19), Fredrik (23) og Kristoffer Persen (25) fra Fredrikstad er tente på å ta en plass i Guinness rekordbok til helgen.
Sosialhjelp, tilbudet innen rus og psykisk helse og åpningstiden på rådhuset er noe av det de borgerlige flertallspartiene sterkt vurderer å kutte i. Men både de og andre partier mener mange av tiltakene må utredes bedre først.
FFKs Elias Johnsson Solberg taklet Kvik Haldens Argtim Shabani. Det førte til avrevet AC i skuldra til Kvik-midstopperen.
Hold av fredag 6. juni. Skinny E, Martin Benz og Unge Særing står alle på scenen på Gamlebyen Kulturhus denne kvelden.
En kvinne i 60-årene ble rundt klokken 13 onsdag franaet vesken sin i området utenfor Glemmen kirke. Mannen dyttet henne i bakken. I følge offeret bar han kniv.
Gjenstander i frontrute som hindrer utsyn, samt feil bruk av sikkerhetsbelte, førte til en mindre bot for et litauisk vogntog i Statens vegvesens kontroll ved Svinesund i går, tirsdag.
FB fikk tidlig onsdag ettermiddag tips fra flere beboere og hytteeiere i Onsøy om lange serier med smell. Årsaken er ifølge Sjøforsvaret en øvelse.
Frp-nestoren Leif Eriksen ville overfor Fredriksstad Blad først verken bekrefte eller utelukke at han overtar Bjørnar Laabaks varaordførerjobb fra i høst. Etter at denne saken ble publisert, tok han kontakt med ny beskjed.