Fredrikstad kommune korter ned parkeringstiden på alle p-plassene ved Gressvik torg til maksimalt tre timer. Fergependlerne må dermed parkere i Ålekilen isteden.
Fredrikstad kommune korter ned parkeringstiden på alle p-plassene ved Gressvik torg til maksimalt tre timer. Fergependlerne må dermed parkere i Ålekilen isteden.
(Oppsal-FBK 27-25) Det ble litt av en nedtur for FBK i sesongens første bortekamp. Etter et drama helt inn måtte Heine Eriksens (61) mannskap reise poengløse hjem fra hovedstaden.
Kommunen har ikke funnet noen alternative lokaler til Fontenehuset. Nå ligger det an til at de må ut i det private markedet for å finne et selv. – En god løsning, sier styreleder Ole Haabeth.
Ti kilo lettere og spillesugen etter en spolert sesong i fjor. Nå er Christian (28) klar for en hovedrolle i Stjernehallen.
Europris-arving Dag Høili dumper prisen på luksuseiendommen med sju millioner etter valgresultatet.
– Vår familie har aldri krevd et øre for navnet Kattis Hus. Hvis kommunen påstår noe slikt, så er det ren løgn.
Politiet frigjør navnene på venninnene som døde i den dramatiske boligbrannen i Hamar.
Én av de unge mennene fra Østfold har forklart seg etter det politiet mener er et kidnappingsforsøk. To har ennå ikke gitt forklaring.
FBK fikk en strålende start på sesongen, da laget banket Fana i seriestarten i Installatøren på lørdag. Onsdag kveld venter Oppsal på bortebane. Kampstart kl. 18.00
Ukens diskusjoner i Ille.bra-panelet har vært preget av saker som lukter litt – bokstavelig talt. Vi snakker om uhygieniske bleieskift i offentligheten og tømming av urenset kloakk i elva.