– Faren min spurte meg: Hva skal du i sommer? Jeg skal være musiker, sa jeg. Men det holdt ikke.
To mindreårige gutter er kjørt til sykehus etter en ATV-ulykke i Larvik tirsdag kveld.
Det er ikke lenge siden disse gutta fullførte videregående skole, og de har allerede rukket å jobbe for en av Norges største influensere. Nå ønsker de å tilby praksisplasser i sitt eget selskap.
Beboere og forbipasserende kunne søndag observere en politibil som sto parkert utenfor Østre Halsen barneskole.
Blir ikke partene enige innen midnatt, går over 8.500 kommuneansatte ut i streik fra onsdag morgen. Fra 3. juni kan det bli storstreik.
Flyhavarikommisjonen undersøker hva som skjedde da et fly landet på Torp Sandefjord lufthavn uten å felle ned landingshjulene.
For n'te gang i år har UP vært på plass ved Lågendalsveien. Med seg hadde de også representanter fra en annen etat. Som vanlig endte det ikke like bra for alle.