Politiet kom etter hvert i kontakt med en person som hevdet å ha kjørt bilen.
Etter at de 32 hytteeierne vant saken mot Smartbo i tingretten, ble saken anket. Nylig kom meldingen om at hytteeierne vant i lagmannsretten, og skal få tilbakebetalt ni millioner kroner.
Påsken er vanligvis forbundet med sol, ski og Kvikk Lunsj i solveggen. Men i år har været sendt mange barnefamilier i en helt annen retning – nemlig rett inn dørene på lekelandene på Romerike.
Å handle i Sverige i stedet for i Norge, er velkjent gunstig. Men noe overrasket da vi sjekket prisene over grensen.
Skjærtorsdag ble regntung, og langfredag er grå med et hint av snø. Påskesola lar vente på seg, noe som merkes på byens uteserveringer.
Stormen «Dave» treffer Norge første påskedag. Værsystemet skal være uvanlig kraftig for årstiden.
I tre døgn satt katten Mons fast høyt oppe i et tre. Til slutt var det en 17-åring som tok saken i egne hender.