I juni tok Lene Barikmo Stuhr over rollen ved Vestkanten Opplevelser, nå gleder hun seg til å se hva kjøpesenteret har i vente i tiden fremover.
I juni tok Lene Barikmo Stuhr over rollen ved Vestkanten Opplevelser, nå gleder hun seg til å se hva kjøpesenteret har i vente i tiden fremover.
Natt til mandag forsøkte to ungdommer å stjele en bil i Fyllingsdalen.
Det har gått en måned siden McDonald's på Vestkanten Storsenter var ferdig pusset opp. Kjøkkenet er nå større, det er flere sitteplasser og det er bedre tilrettelagt for kunder.
Onsdag formiddag ble en katt påkjørt ved Bønes skole. Den uheldige sjåføren stanset og konstaterte at katten dessverre var død. Da ringte han til politiet.
Mathopen kom seg hele veien til finale i Dronninglund Cup, men seieren glapp fra dem med bare ett mål.
Fredag klokken 12 skal J17 fra Mathopen/Vadmyra spille finale i B-sluttspillet mot Lyngby fra Danmark.
Nå skal Sotra Link i gang med den andre støpingen av brodekket til Drotningsviktunnelen.
På Vestkanten Storsenter er været med på å bestemme hvor mange som besøker dem. Både badelandet og bowlinghallen har fått godt med besøk i det dårlige sommerværet.