Når den nye Drammenstunnelen åpner blir det uten mobil og nettdekning for pendlerne. Rett og slett fordi ingen av mobiloperatørene vil drifte tunnelen.
Når den nye Drammenstunnelen åpner blir det uten mobil og nettdekning for pendlerne. Rett og slett fordi ingen av mobiloperatørene vil drifte tunnelen.
I solskinnet går ordfører Frank Pedersen med blindende solbriller og mobilitetsstokk fredag. Det er det en helt spesiell grunn til.
I årene fremover kommer det til å skje store endringer i denne enden av Larvikgaten.
Det legges igjen over 100 millioner kroner hos næringsdrivende i Tønsberg i forbindelse med Slottsfjellfestivalen. Det merker blant annet butikksjef Freddy Svendsen på Kaldnes.
Da Madeleine Aslan (32) og Eirin Wie Haveland (32) dro ut en sjelden kveld for å spise middag, snublet de over en Finn-annonse som endret alt. Nå har de pakket ned drømmen fra et trangt lokale og åpnet dørene til noe større – både fysisk og visjonært.
Søndag kveld melder politiet at de leter etter en savnet kvinne på Eik.
Som første sykehus i Helse Sør-Øst, åpner Sykehuset i Vestfold (SiV) for at pasienter slipper henvisning fra lege til utvalgte behandlinger i distriktspsykiatrisk senter (DPS).